top of page
519.jpg

FIAT ÖZEL SERVİS

Pax Oto Fiat Özel Servis, İstanbul Avrupa Yakası Tüm İlçelerinde Fiat Motor Mekanik Servis Hizmeti Vermektedir.

Bize Hemen Ulaşın: 444 38 56

1990 Yılından Bu Yana Otomotiv Tamir Bakım Sektöründe Firmamız ve Uzman Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji her alanda yenilenmeyi, çağdaşlaşmayı gerektirmektedir. Bu düşünceden yola çıkan PAX SERVİS 1000 m² kapalı alana sahip iş yerimizde CITROEN – PEUGEOT-FIAT marka araçların tüm modellerinde Orijinal ve Muadil Yedek Parça Seçenekleri ile – Kaporta – Boya – Motor – Mekanik – Elektrik – Elektronik ve Oto Yıkama hizmetleri ile PAKS Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak, alanında uzman 35 kişilik kadromuzla kaliteli hizmet sunma, müşteri memnuniyetini sağlama konusundaki itibarıyla desteklenen deneyimi ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz. 

Servisimizde tüm branşlarda orijinal makina ve cihazlarımız mevcuttur. PAX SERVİS olarak orijinal ve muadil yedek parça seçenekleri ile müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Servisimizde otomobilinizin tüm servis hizmetleri (Yedek Parça, Motor, Mekanik, Kaporta, Boya, Elektrik Elektronik) kendi bünyemizde hızlı, pratik garantili ve temiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Hasarlı araçlarınızdaki sigorta hasar bildirimi, hasar dosya takibi servisimiz tarafından yapılmaktadır. 

Arıza teşhisi servis hizmetinin en önemli parçasıdır. Son yıllarda üretilen tüm araçlarda bulunan arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sisteminde dahil olunarak okunan bilgiler ile araç üzerinde hiçbir gereksiz müdahalede bulunmadan, aracın arızasını tespit etmek mümkün olmaktadır. Bu sistem ile gereksiz parça değişimi ve zaman kaybı önlenip servis hizmetinin verimi arttırılmıştır.

F1.webp
F2.webp
  • Facebook
  • Instagram
  • Whatsapp
bottom of page