top of page
519.jpg

MİNİ ONARIM

Pax Oto Servisi Mini Onarım; kasko sigortası kapsamındaki araçlarda oluşabilecek küçük ölçekli hasarların (kaporta, boya, plastik tampon, iç döşeme, ön cam, döşeme lekeleri) sigorta poliçesinin 1 (bir) yıllık geçerlilik süresi boyunca, Pax Oto Servisi Servis Merkezlerinde, belirtilen adetsel ve ölçüsel limitler çerçevesinde, sigortalıdan herhangi bir bedel alınmadan giderilmesi hizmetidir.

Hizmetin sigortalı tarafından Pax Oto Servisi Servis Merkezlerinde alınma sürecinde, sigorta şirketi genellikle herhangi bir hasar dosyası açmaz. Dolayısıyla hizmetin kullanımı sigortalının kasko poliçesinin hasarsızlık indirimini etkilemez.

Kasko poliçelerinde “Mini Onarım” hizmeti teminatına sahip kasko sigortası sahipleri, araçları üzerinde, “Pax Oto Servisi Mini Onarım” hizmeti kapsamı içinde belirtilen hasarlardan biri veya birkaçı oluştuğunda, kasko poliçeleri ile birlikte Pax Oto Servisi Servis Merkezlerine araçları ile gelirler. Hasar tespiti aşamasında sigortalının sözel beyanı ve geçerli kasko poliçesini kimlik belgesi ile beraber ibraz etmesi hizmetin verilmesi için yeterlidir.

599.webp
  • Facebook
  • Instagram
  • Whatsapp
bottom of page