top of page
iStock-1219905269.jpg

HAKKIMIZDA

1990 Yılından Bu Yana Otomotiv Tamir Bakım Sektöründe Firmamız ve Uzman Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji her alanda yenilenmeyi, çağdaşlaşmayı gerektirmektedir. Bu düşünceden yola çıkan PAX SERVİS 1000 m² kapalı alana sahip iş yerimizde CITROEN – PEUGEOT-FIAT marka araçların tüm modellerinde Orijinal ve Muadil Yedek Parça Seçenekleri ile – Kaporta – Boya – Motor – Mekanik – Elektrik – Elektronik ve Oto Yıkama hizmetleri ile PAKS Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak, alanında uzman 35 kişilik kadromuzla kaliteli hizmet sunma, müşteri memnuniyetini sağlama konusundaki itibarıyla desteklenen deneyimi ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Servisimizde tüm branşlarda orijinal makina ve cihazlarımız mevcuttur. PAX SERVİS olarak orijinal ve muadil yedek parça seçenekleri ile müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Servisimizde otomobilinizin tüm servis hizmetleri (Yedek Parça, Motor, Mekanik, Kaporta, Boya, Elektrik Elektronik) kendi bünyemizde hızlı, pratik garantili ve temiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Hasarlı araçlarınızdaki sigorta hasar bildirimi, hasar dosya takibi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Arıza teşhisi servis hizmetinin en önemli parçasıdır. Son yıllarda üretilen tüm araçlarda bulunan arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sisteminde dahil olunarak okunan bilgiler ile araç üzerinde hiçbir gereksiz müdahalede bulunmadan, aracın arızasını tespit etmek mümkün olmaktadır. Bu sistem ile gereksiz parça değişimi ve zaman kaybı önlenip servis hizmetinin verimi arttırılmıştır.

502.png

Pax Oto Fiat Özel Servis, İstanbul Avrupa Yakası Tüm İlçelerinde Fiat Motor Mekanik Servis Hizmeti Vermektedir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

502.png

Pax Oto Peugeot Özel Servis, İstanbul Avrupa Yakası Tüm İlçelerinde Peugeot Motor Mekanik Servis Hizmeti Vermektedir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

502.png

Pax Oto Citroen Özel Servis, İstanbul Avrupa Yakası Tüm İlçelerinde Citroen Motor Mekanik Servis Hizmeti Vermektedir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

502.png

Fiat, Peugeot, Citroen marka araçların yedek parça, tüm aksesuarları ve seçenekleriyle birlikte web sitemizde yer almaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

502.png

Aracınızın plastik tampon aksamında kırık çatlak oluştuğunda yenisini almaya gerek yok. Pax Otomotiv'e gelin paranız cebinizde kalsın.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

502.png

Aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilmesi tekniğidir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

  • Facebook
  • Instagram
  • Whatsapp
bottom of page